O NAS

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłych nerwach, stresie i pośpiechu. Czynniki te odbijają się na naszym życiu codziennym, a także przekładają się na to, jakimi jesteśmy kierowcami. Dodatkowe niekorzystne warunki atmosferyczne czy też natężenie ruchu na drodze często kończy się dla nas kolizją, wypadkiem czy też zwykłą awarią samochodu.

W takich sytuacjach ważna jest fachowa oraz natychmiastowa pomoc.

Właśnie dlatego, jeśli potrzebujesz fachowej pomocy – nie mogłeś lepiej trafić!

Nasza firma świadczy usługi najwyższej jakości oraz oferuje indywidualne podejście do klienta. Posiadamy duże doświadczenie w branży usług samochodowych i pomocy drogowej.

Bez względu na to gdzie znajdziesz się w potrzebie, świadczymy usługi pomocy drogowej szybko i skutecznie. Nie ważne, czy złapałeś gumę, masz rozładowany akumulator, zgubiłeś klucze, czy też zatankowałeś nie to paliwo. Posiadamy możliwości i umiejętności, aby pomóc Ci dostać się z powrotem na drogę, tak szybko jak to możliwe. Nasze lawety są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a my gwarantujemy szybką reakcję, na Twoje potrzeby.

Działamy na terenie miast takich jak: Olkusz, Bukowno, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Oświęcim, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Zawiercie, Piekary Śląskie, Tarnowskiego Góry, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Częstochowa, Zabrze, Rybnik, Gliwice.